View Single Post
  #41011 (permalink)  
Vechi 18 sep 2015, 14:59:18
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Am zis si eu ca omul,sa ne facem un grafic NUMAI pt concurs......cu kg de la care plecam si sa il modificam DOAR lunea! Nu cu kg de anul trecut,cincinalul trecut......si sa il modificam de cate ori ne vine pe chelie! Una vorbim si alta ne intelegem!
Avem posibilitatea sa avem doua grafice.....dar unele dintre noi nu vor si pace!
Eu sunt la coada clasamentului dar am tickerul corect. Si nu-l schimb, Doamne fereste! decat lunea. Sper sa reusesc sa conving cantarul luni dimineata sa fie amabil cu mine
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui Michelina:
myha (19 sep 2015), rozica1965 (18 sep 2015), sherpika (18 sep 2015)