View Single Post
  #4102 (permalink)  
Vechi 26 nov 2010, 17:24:47
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Roxylica, na, na si baga repede ceva sport sa treaca
Pup fetele frumoase!!!!!
Mamaaaaaa, Cristina, esti .... n-am cuvinte! Si daca te-ai simtit bine aseara, eu zic sa mai repeti figura , sa nu ne facem de ras, ca macar tu sa ai ceva actiune, ca eu si BooBoo va facem de ras Puuuup BooBoo!
Anutza!!! Pup toata familia Eu am aflat azi ca o sa intru si luni si marti la ore, cate 6 pe zi, asa ca se fac fix 2 saptamani de cand am avut ore zi de zi, cate 6 respectiv si rad de una singura prin casa. Ca de urlat am urlat la serviciu, ca sa nu iau "nervii" cu mine acasa Si vreau sa ma vopsesc si sa ma fac mumushica, sa ma "simte" si eu bine Dar miercuri e liber si o sa-mi iau si joi eu liber sa ma duc sa fac provizii pentru Craciun, ca n-am concediu, n-am liber, nimic, asa ca o sa fac ce pot, asa, pe fuga, dar macar sa le am pe toate adunate
Alinuuuush, pup sa treaca
Rachel, Stefie pup si pe voi fete frumoase
sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]