View Single Post
  #4106 (permalink)  
Vechi 29 apr 2011, 22:20:14
Amadeea's Avatar
Amadeea Amadeea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 24 mai 2010
Locaţie: Herford, Germania
Vârsta: 41
Dieta: Montignac/hipocalorica
Date: 165cm, 59.1kg
Mesaje: 1.027
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (II)

Citat:
Anterior postat de 4me Vezi mesajul
buna seara slabutelor!

eu sunt noua...poate e nimerit sa zic...aspiranta...mai am 2 zile de...dezmatz culinar si de luni...gata..incep si eu...

in urma googalelii despre sb.....am gasit ac site si mi s-a parut f interesant...am citit cateva povesti....si...toata stima....

inca n-am completate detaliile profilului...etc...cum apare la voi..
ma familiarizez momentan cu forumul...

cam acu 2 ani am ramas gravida....aveam 62 kg...( dupa ce....toata viata am av 55)....am aj cand am nascut la peste 85...acum am 63....de fapt de juma de an oscilez 61-62-63...l-am intarcat pe bebe meu...si imi doresc pt inceput sa aj si eu la 59.9...surplusul de kg le-am dat....in special cu dieta disociata...dar acum sunt in faza in care stagnez...si trebuie si sport...si trebuie sa scap de dulciuri si fainoaste...offff....multe trebuie...nu mai am nici varsta la care se duc toate ...repede (35 )...

m-am gandit eu ca daca ma inscriu pe forum...macar de rusine...sa tin pasul...si sa incerc sa ma acomodez cu un regim de viata sanatos...si daca aj la o greutate dorita...nu vreau sa ma fac excese.....

nu mai stiu ce sa zic...

sper sa ma primiti si pe mine in grupul vostru si sa reusesc sa tin pasul....
Bine ai venit !!!
ai sa vezi ,vei reusi !! si ai sa vezi ce fete minunate sunt aici !!! te incurajeaza si te cearta, te lauda si iti ridica moralul ,cand ai momente rele.
multa bafta ! vrei sa tii SB ?
__________________
Inauntrul meu traieste o femeie slaba,care plange ca nu poate sa iasa. Dar de obicei o fac pe proasta sa taca, dandu.i niste prajituri