View Single Post
  #413 (permalink)  
Vechi 26 iul 2010, 10:05:16
Luiza25's Avatar
Luiza25 Luiza25 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 23 apr 2010
Locaţie: metz, Franta
Vârsta: 39
Dieta: personalizata
Date: 178cm, 77kg
Mesaje: 363
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de pety Vezi mesajul
Da,la tine ma refeream,nu voiam sa fiu indiscreta...Lasa ca esti bine si asa...daca mai reusesti cateva kg e si mai bine,dar cu siguranta vei fi superba!!!la mine merge bine,sunt 2 saptamani la mentinere,dupa care cred ca voi face disociata pe zile...pupici!!
multumesc pety,

intradevar stau bine si asa. miar place totusi sami pun o rochita alba si albul cam evidentiaza defectele. trebui sa gasesc vointa sa ma apuc serios de dieta.
multe haine de vara trecuta nu imi intra.
as vrea sa incep de azi dar am un cozonacel in frigider si nas vrea sal arunc; iubi a facut piata singurel ca eu mam intors sambata seara. eu am tinut o dieta care am gasito intro revita, am scriso pe prima pagina a jurnalului meu si cred ca o sa continui cu ea pt ca mi se potriveste.
felicitari pt kg pierdute. iti urez mult succes in continuare.
__________________
ღ♥♥The greater part of our happiness or misery depends on our dispositions and not our circumstances ♥♥".
Luiza25, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2103 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1586 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -480 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat