View Single Post
  #4143 (permalink)  
Vechi 26 nov 2012, 19:44:55
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

salve fetele ....
de stiam ca am 30 si ceva de pag de cititJUR ca nu ma apucam. am zis sa-mi reamintesc de vremurile de demult ... ... am inceput sa citesc pe orizontala, apoi, la un mom dat am continuat pe diagonala, si am teminat pe verticala.

Da a fost o zi istovitoare sambata, dar s-a terminat tare bine! si sa n-o pot sa si raman cu un gust placut, duminica la 13,30 m-a anuntat dragul meu fecior, ca luni are teza la lb materna. n-ar fi fost un capat de tara, dar inca nu-si terminase restul temelor si la 17 avea spectacol am crezut ca-l mananc cu fulgi cu tot ... si-a facut urgent temele, ne-am apucat de racapitulare si la 16,45 in timp ce inca se imbraca, am zburat de acasa. am ajuns la spectacol si in pauza, m-am intalnit si cu alti parinti si-mi laud progenitura ce surpriza placuta mi-a facut, asa ca de duminica la pranz. la care o mamica indoita si ea: "dar esti sigura ca nu la romana au maine teza? ca eu parca pe fiu-mio la romana l-am vazut repetand ....
- bineinteles ca la romana aveau!!!!!
drept urmare azi dimineata l-am pus sa-si puna tel la 5,30 s-a trezit singur si a repetat (si azi m-a parat la toti profii -le-a si motivul, e drept!) asteptam cu nerabdare nota! cica a fost usor ... vedem!

Tot ieri la spectacol au venit 2 baieti (dintr-o clasa paralela), special sa-mi salute fiica. Ea i-a salutat si le-a intors spatele. Io ca babele ma uitam mandra si ingozita ...
Azi o intreb: de ce nu ai vb cu baietii aseara?
ea sec: N-am ce sa discut cu ei
Mi-a picat falca . Pai de ce?
Astia nu stiu sa vb decat despre fotbal.
Da? si tu despre ce ti-ai dori sa vb?
Pai cu X vb de ex, despre fostele alegeri din America



atat de superbii mei copii si principiile cu care incerc sa-i educ

pt lalele

Mie mi-a placut ... dar trebe sa ai rabdare sa te prinda!


eh mai avem si noi pana departe!





arata bestial!


oameni marunti, care au apucat sa aibe o tzara de putere ... si acum o folosesc, asa cat ii duce mintea lor


depinde cata


superfaina idee! cred ca ar arata bine si din chiflete si rosiute chery, rondele de castraveti, muraturi ... de retinut!


o seara superba si tie!
Au un spor fetele la povesti.......ies putin si apoi pagini intregi de recuperat......
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
angela av (26 nov 2012), VentoFreddo (26 nov 2012)