View Single Post
  #4144 (permalink)  
Vechi 26 nov 2012, 19:47:30
losefat's Avatar
losefat losefat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul

salve fetele ....
de stiam ca am 30 si ceva de pag de cititJUR ca nu ma apucam. am zis sa-mi reamintesc de vremurile de demult ... ... am inceput sa citesc pe orizontala, apoi, la un mom dat am continuat pe diagonala, si am teminat pe verticala.

Da a fost o zi istovitoare sambata, dar s-a terminat tare bine! si sa n-o pot sa si raman cu un gust placut, duminica la 13,30 m-a anuntat dragul meu fecior, ca luni are teza la lb materna. n-ar fi fost un capat de tara, dar inca nu-si terminase restul temelor si la 17 avea spectacol am crezut ca-l mananc cu fulgi cu tot ... si-a facut urgent temele, ne-am apucat de racapitulare si la 16,45 in timp ce inca se imbraca, am zburat de acasa. am ajuns la spectacol si in pauza, m-am intalnit si cu alti parinti si-mi laud progenitura ce surpriza placuta mi-a facut, asa ca de duminica la pranz. la care o mamica indoita si ea: "dar esti sigura ca nu la romana au maine teza? ca eu parca pe fiu-mio la romana l-am vazut repetand ....
- bineinteles ca la romana aveau!!!!!
drept urmare azi dimineata l-am pus sa-si puna tel la 5,30 s-a trezit singur si a repetat (si azi m-a parat la toti profii -le-a si motivul, e drept!) asteptam cu nerabdare nota! cica a fost usor ... vedem!

Tot ieri la spectacol au venit 2 baieti (dintr-o clasa paralela), special sa-mi salute fiica. Ea i-a salutat si le-a intors spatele. Io ca babele ma uitam mandra si ingozita ...
Azi o intreb: de ce nu ai vb cu baietii aseara?
ea sec: N-am ce sa discut cu ei?
Mi-a picat falca . Pai de ce?
Astia nu stiu sa vb decat despre fotbal.
Da? si tu despre ce ti-ai dori sa vb?
Pai cu X vb de ex, despre fostele alegeri din America



atat de superbii mei copii si principiile cu care incerc sa-i educ

pt lalele

Mie mi-a placut ... dar trebe sa ai rabdare sa te prinda!


eh mai avem si noi pana departe!





arata bestial!


oameni marunti, care au apucat sa aibe o tzara de putere ... si acum o folosesc, asa cat ii duce mintea lor


depinde cata


superfaina idee! cred ca ar arata bine si din chiflete si rosiute chery, rondele de castraveti, muraturi ... de retinut!


o seara superba si tie!
Buna seara draga mea,
succes baiatului la teza!Zici ca in jurul fetei roiesc deja baieti...vaiii ce ma asteapta si pe mine...e ras cu plans
Exact in tara asta lucrurile nu ar sta asa de prost daca nu ar fi sistemul asta de pile si relatii...daca nu ar fi atatia oameni necalificati in posturi de conducere...
Cioco cam de 20-30 g ma refeream...si neagra cu minim 65% cacao...imi e teama ca m-am cam obisnuit zilnic cu cateva patratele
Acum ma duc sa mananc un iaurt slab 0,1 grasime de 400 g...asta e cina...sa recuperez ciucalata...
__________________
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui losefat:
angela av (26 nov 2012)