View Single Post
  #4198 (permalink)  
Vechi 13 dec 2010, 19:09:52
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Buna seara fete dragi si scumpe ! Am intrat repede ca vad ca merge netul greu,macar sa apuc sa va citesc !
Eu inca nu am rezolvat cu maseaua ,am programare iar miercuri la 16.30 ,dar nu va mai zapacesc,ca m-am saturat eu de ea ,ma doare la fel ,o sa vad ce fac ! am fost numai pe drumuri,toata ziua ! Maine o sa merg la mamii meu sa termin curatenia si sa-i fac si ei bradutul ! Asa ca iar nu o sa stau acasa ! Acum astept sa vina al meu sa-i pun sa pape si pe urma nu stiu ! Eu am papat azi cam mult dar nu am simtit gustul din cauza ca mai avea efect anestezia,am profitat si am mancat iar crevetii,o salata mare,5 batoane ,acreala .... Daca ma vedeati ziceati ca nu am vazut in viata mea mancare ! Bine se apropie si rusii si eu asa patesc inainte ,am niste pofte ! Merg sa va citesc daca vedeti ca dispar ,inseamna ca a cazut net !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]