View Single Post
  #42028 (permalink)  
Vechi 11 oct 2015, 11:02:13
kad_cor's Avatar
kad_cor kad_cor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 sep 2009
Locaţie: Sighetu M, Romania
Vârsta: 61
Dieta: fara dulciuri
Date: 170cm, 96.6kg
Mesaje: 1.052
Aprecieri acordate: 242
Am fost apreciat(a) de 1.557 ori in 759 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Va imbratisez,cu drag!
Rozica,trece-ma te rog cu 97kg...nu stiu care este greutatea reala acum...eu sunt in spital de o saptamana,la gastro.In centimetri am slabit foarte mult,cred ca este multa apa avand in vedere ca am facut colonoscopie,doua zile nemancate plus procedurile,bleahhh...Miscare am facut multa,cine a trecut prin asta stie de maratonul pe care il faci pana la baie...dar nu pentru a te uita in oglina!!!Luni fac gastroscopia dupa care ma intorc acasa...nu stiu de ce la spital nu reusesc sa intru pe slabute de pe telefon ,imi apare ca sunt logata ,in rest nu pot naviga pe site.
Aici afli urmarile unor cure/diete dezechilibrate,afli ce inseamna sa tii asemenea diete dupa varsta de 40 de ani,in menopauza,in...nu doar ca le afli,le vezi.Multe femei din dorinta prea mare de a slabi neglijeaza semnalele pe care le trimite organismal,ajung aici.. tarziu!Va doresc multa sanatate,si ganditi-va...daca sunteti in stare sa tineti o dieta severa,eu cred ca(,)cu putina vointa ,puteti sa va faceti un meniu sanatos si echilibrat.Acum,aici,am vazut ca nici"verdele" nu mai este ceea ce se "vinde"!Poate maine mai primesc un bilet de voi,poate...!Pup fetele!!
Multa sanatate!
Iti doresc din suflet
Acest membru apreciaza mesajul lui kad_cor:
rozica1965 (11 oct 2015)