View Single Post
  #4204 (permalink)  
Vechi 15 sep 2011, 18:18:30
Georgii's Avatar
Georgii Georgii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 22 iun 2011
Locaţie: B., Spania
Vârsta: 29
Dieta: Limitare + sport= dieta perfecta :))
Date: 169cm, 52kg
Mesaje: 3.349
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul


Buna,Georgii!Tocmai am cazat niste francezi si ma amuzam pe baza faptului ca de emotii in loc sa le raspund oui le-am raspuns prima data yes si apoi cica sa rectific:SiUuuuf,ce jena mi-a fostStiam franceza la perfectie!Problema e ca am cam uitat-o,nu am mai lucrat deloc,nu am mai citit....De inteles inteleg,dar e problema la vorbit ca parca imi scapa cuvintele
Tu ce faci?
Ah.Oui..habar nu am eu prea multe palavrageli in franceza..daca vrei te iau pe catalana(dialectul de aici).Pf,ce te faci la noapte?
Eu stau cu niste orez cu lapte in fata si parca nu imi intra..desi il mananc pana la urma...In rest vreau sa fac si eu un curs de info online pana il incep pe cel din octombrie..
__________________


Atunci când este dificil să înduri, poţi să înduri. Atunci când este imposibil să faci, este posibil să fie făcut."
Georgii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1972 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1455 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]