View Single Post
  #4251 (permalink)  
Vechi 18 iul 2013, 12:47:42
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 44
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de Anita Luca Vezi mesajul
Salut vecina!
Ce vorbesti ca ma omoara, de exemplu tot imi zicea in fiecare zi ca sa nu ies incaltata cu sandale pe scari ca o sa alunec si o sa pic si i am zis sa nu mi tot zica ca intr o zi chiar oi pica si in plus nu m oi descalta cand cobor scarile si cand is jos ma incalt iara si ieri ghici ce in timp ce imi zicea ea ca o sa pic trag o tranta noroc ca am apucat sa mi pun mainile jos ca altfel trageam una cu fundul de scari si apoi toata seara a zis no vezi ti am zis eu
Azi dimineata a inceput iara ca sa nu cumparam nici o hainuta pana nu nasc sa nu beau cafea, sa mananc numai nu stiu ce, sa nu spun la nimeni ca sunt gravida pana nasc(de parca iti poti ascunde burta dupa 3-4 luni), sa nu umblu in sandale ca ma racesc si afara is 30 de grade, sa nu ne zugravim culori inchise in apartament , sa nu punem nu stiu ce parchet, ettc si eu vreau sa ti zic ca numai nu dadeam la rate in fata ei asa rau imi era
woowww
si tu fixa aia faci, nu spui la nimeni
intepaturile sunt normale...si *foamea* de somn...de dulce...nici nu ai nevoie...pofta vine pe parcurs
ma bucur ca ai intrat....si ai impartasit cu noi...si bune si rele
take care
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Răspuns cu citat