View Single Post
  #4285 (permalink)  
Vechi 04 mai 2012, 20:43:32
m1rela's Avatar
m1rela m1rela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Medgidia, Romania
Vârsta: 48
Dieta: Mancat sanatos + miscare
Date: 165cm, 80kg
Mesaje: 4.265
Aprecieri acordate: 162
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 184 mesaje
Smile Re: Rina 90"s (etaj XIII)

Citat:
Anterior postat de danitza Vezi mesajul


Buna seara, fetelor! Cam greu ajung online zilele astea, ca am de lucru la gradina si stau mai tarziu pe-afara.
Buna reteta, Dia. Gustoasa si cu calorii putine. Si eu ma dau in vant dupa ciuperci.
Azi, la proteine, am mancat peste. Cred ca nu mi-am facut minimum de calorii, dar am facut ieri, la fructe. Prea e cald afara; zilele astea au fost peste 30 grade constant.
Buna seara,Dani ...intri cand poti online...eu iti spun spor la treaba ptr. ca nu este usor sa lucrezi in gradina .Dar sunt sigura ca iti place mult

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
seara buna, dragelor
am ajuns si eu....uffff am facut o lataaaa dar ma cumintesc promit...am fost la un restaurant select...am batut magazinele, mi am mai luat una alta, cel mai important o pereche de saboti cu talpa joasa, asa mai sport, ca n aveam, eu port mult tocuri, iar cand ies cu caruciorul...nu prea merge
mna....a fost frumos...
Ma bucur ca ai petrecut frumos,Moni ...nici nu ma asteptam altfel .Sa-ti fie de bine si sa porti cu placere sabotii .Restul se recupereaza pe parcurs

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
mainile sus pentru alba -iulenii mei
m1rela, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
m1rela, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2222 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1705 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]