View Single Post
  #43431 (permalink)  
Vechi 18 nov 2015, 08:15:59
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de kad_cor Vezi mesajul
Buna Rozi,
Imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa ceva.
Eu am avut un caine in casa( nu de rasa )a trait 17 ani dar a fost sufletul nostru.Mergea cu noi pe munte , cand a imbatranit si numai putea merge plangea cand ne vedea duminica cu rucsacul , si atunci socrul meu il ducea in brate in casa si il impaca cu ceva dulce (era neam cu mine mai grasut) . Ne astepta pe alee pana veneam acasa.
E adevarat ca ceilalti considera ca suntem cam nebuni , noi astea cu animale in casa.
Avem 2 pisicute mama si baietel si crede-ma ca oricat de obosit, stresat sau amarat esti cand vezi bucuria lor ca ai ajuns acasa iti trec toate baiurile. Se intampla sa intarziem mai ales la sfarsitul de luna si atunci pisicuta coboara pe scara la noi si ne cearta bine si apoi ne iubeste tare ca am ajuns acasa. Avem si caine e drept ca in curte pentru ca este un ciobanesc caucazian (cam 80kg) dar este tot ca un copil (un copil mare crede-ma). Il asculta pe sotul meu, pe soacra mea o adora(primeste in fiecare zi de ea biscuiti) iar pe socrul meu il considera un amic il conduce unde are peria si se cere periat si mangaiat este un posoi urias.
Sunt alaturi de tine
Multumesc!
__________________