View Single Post
  #435 (permalink)  
Vechi 07 mai 2010, 15:16:58
lavydor's Avatar
lavydor lavydor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mai 2010
Locaţie: Pordenone, Italia
Vârsta: 43
Dieta: Personalizata
Date: 163cm, 56kg
Mesaje: 877
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul celor care au intre 50 kg si 60 kg

Citat:
Anterior postat de nicolle Vezi mesajul
mai, mai mai.....of draguta mai esti....am vazut si eu pozele tale.....are rost sa-ti zic ca arati f bine?....are rost zic eu....si nu vreau sa te magulesc sau sa te lingusesc ca nu-mi sta in fire.....dar asa cum incearca si slabuta sa-ti zica.....tu nu ai nevoie de diete.....si sa fim seriosi 3-4 kg ....e chiar absurd...daca vrei sa fii si sanatoasa in acelasi timp.....
poti sa faci sport pentru dimensiunea din talie.....dar nu e neaparata nevoie sa scazi in greutate sau sa tii diete pentru asta.
offf..... "nu te simti bine in pielea ta".....pai te invit in pielea mea daca vrei ca dupa aia sa apreciezi ca esti frumoasa si slabuta si ca nu ai nevoie decat de mentinere si tonifiere eventual. ai grija de tine si lasa prostiile.......si inca ceva baietii apreciaza fetele "bune" ca tine, nu fetele numai piele si os....
pupici.
Nicolle ...toata dreptatea din lume ti-o dau vis a vis de acest "vis adolescentin"..ca sa nu mai insir si eu aceeasi idee...si uitandu-ma ca are abea 18 ani...nu ma surprinde ceea ce isi doreste! E simpaticuta me Paula...dar e trist ca e unul din sutele de cazuri care au aceeasi dorinta: sa le bata vantul!Va pup pe toate!