View Single Post
  #4391 (permalink)  
Vechi 29 apr 2010, 06:32:07
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Emi, dc stii ce greu a fost azi-noapte sa nu ma duc sa mananc, dar nu m-am dus .M-am sculat de 2 ori peste noapte cu gandul asta si NU M-AM DUS.Ma gandeam asa cum ai zis tu---e numai de la cap, corpul meu nu are nevoie de hrana la ora asta.
Si am reusit dar a fost fffffffffffffffffff greu, dar nu imposibil
Fetelor am schimbat un pic si tickerul, v-am zis ca ma cantaresc----200g in 5 zile .Stiu e cam putin dar avand in vedere cat am trisat sapt care a trecut si sculatul noaptea pt papap si trebuie sa-mi vina si ciclul maine, poimaine-----------SUNT FOARTE MULTUMITA
Felicitarile mele ! Nici nu stii ce bucurie mi-ai facut ! Tocmai vorbeam cu mamii meu si ma intrebam daca o sa rezistati si eu am pariat ca da si fratimiu ca nu ! INCA UN PARIU CASTIGAT DE MINE !
Foarte bine ai facut,conteaza si 100g pentru noi,ne face sa mergem mai departe.
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
Fulguta, exact de zgomote imi era si de miros......ca altfel ma bucuram, ca eu de felul meu sunt mai degraba constipata.
O fi si de la fructe dar cred ca ceva de zis a avut si fasolea mancata cu o zi inainte
Asa imi era si mie rusine la al meu cu soacra,cumnata,dar eu ma bucuram ca am iesire,asta era cel mai important,si cu timpul m-am obisnuit ,acum nu am nici o chestie,dimineata fac concurs cu al meu .Cred ca si fasolea a avut un cuvant de spus !
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
o salutam si noi pe mamii al tau....
A inceput sa ma intrebe ea mereu ,ce fac fetele ? Am inebunit-o cu voi,de cand sunt la ea !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]