View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 29 aug 2010, 16:23:44
cristine017's Avatar
cristine017 cristine017 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2010
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 30
Dieta: South Beach Faza I
Date: 160cm, 57kg
Mesaje: 264
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna Cris!merge binisor azi am facut,de fapt doar ce am terminat de preparat,un tiramisu mai dietetic e duminica,ziua mea de ceva dulce si de dieta mai putin drastica.bine,nici ca vaca nu o sa mananc acum gatesc un souffle de mazare,fara pic de grasime ,sper sa iasa bun
tu ce ai mai facut?la tine cum merge?
eu inafara de mic dejun unde am mancat un sandwich cu sunca de pui ..in tot restul zilei am mancat tot fructe ..urmeaza south beach de maine si o sa`l tin cu strictete ..fara fructe 2 saptamani ..si ziua asta a fost un fel de ramas bun ..ma duc sa fac 30 de min de stepper revin putin mai incolo ca o tund dupa aceea pe mami sa imi dai si mie reteta de tiramisu dietetic tiramisu e prajitura mea preferata la care nu as putea renunta pentru nimic
cristine017, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2269 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1752 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 978 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]