Subiect: Jurnal rainbow
View Single Post
  #44 (permalink)  
Vechi 11 mai 2011, 17:36:58
azra's Avatar
azra azra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 37
Date: 169cm, 120kg
Mesaje: 7.611
Aprecieri acordate: 1.258
Am fost apreciat(a) de 1.431 ori in 912 mesaje
Implicit Re: Jurnal rainbow

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Eu sunt cam limitata din cauza genunchiului momentan. Fac zilnic sau o data la 2 zile 8 minute abs, si fac alternativ, in functie de ce am chef, pilates , start walking, belly dance (am inceput astazi).Si fac cat pot, dar intotdeauna ma fortez sa fac macar juma de ora acolo...nu am deloc rezistenta momentan. sau poate nu sunt destul de ambitioasa. parca daca vad ca au trecut 30 de minute, imediat imi vine sa ma las. acum mi-am mai tras mai multe chestii. m-am aprovizionat pentru viitor, cand sper ca o sa fiu in stare sa fac turbo jam, hip hop abs, batuka si zumba, si inca niste chestii suspecte cu mult cardio, de la beach body ....
si eu la fel,la 30min ma opresc .bine,eu sunt sedentara si nu vreau sa ma obisnuiesc cu prea mult sport,mi-am zis ca atata timp cat o sa am rezultate o sa raman la 30min si cand ajung la perioada de platou mai maresc cate 10-15 min,adica atunci cand ajung undeva la 60min/zi vreau sa ma opresc nu vreau sa fac cate 2ore ..nici nu cred ca as avea rabdare.
oricum acum mi-am propus sa fac si bici si walking.
__________________
jurnalul meu-slabuta in devenire

1.08.2012-1.12.2012 :105.5kg -85kg =-20.5kg (Dukan)

dacă ai totul nu trebuie să spui, să arăți, să epatezi, iar dacă nu ai nimic nimic, nu trebuie să fii trist, pentru că ai cel mai mare dar ... viața, prieteni, familie, lucruri mult mai importante