View Single Post
  #441 (permalink)  
Vechi 05 ian 2011, 07:12:41
alice2you's Avatar
alice2you alice2you este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 21 iul 2010
Locaţie: braila, Romania
Vârsta: 38
Dieta: montignac personalizat
Date: 167cm, 65kg
Mesaje: 376
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VII

Citat:
Anterior postat de Purple flower Vezi mesajul
Noapte buna !
Vreau sa te felicit pentru kg pierdute dupa sarcina ....arati superb acum , esti o slabuta adevarata ....sincer, nu te-as fi recunoscut daca nu spuneai ca e poza ta si ultima din primul album , ce schimbare ! Merita toata admiratia pentru ambitia pe care ai avut-o...
Multumesc pentru complimente!
Multe persoane nu m-au recunoscut (avand in vedere ca m-am si vopsit) dupa ce am slabit. Cea mai tare faza a fost cand un unchi a venit la poarta si m-a rugat sa o chem pe Alisa (adica eu) ca trebuie sa vorbeasca ceva cu ea....M-a bufnit rasul si i-am spus ca sunt eu....nu i-a venit sa creada (si mie imi crestea inima).
Adevarul este ca nu prea am avut timp sa ies pe nicaieri in perioada in care am inceput lupta cu kilogramele pentru ca bebelul imi ocupa tot timpul deaceea socul a fost atat de mare cand m-am revazut cu diferite persoane colegi de serviciu, prietene....
alice2you, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1850 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1333 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]