View Single Post
  #442 (permalink)  
Vechi 22 iun 2011, 08:57:42
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna fetele ..o zi linistita va doresc...
Aly pt.mine musafirii nu sunt o problema...marea mea problema e lipsa de timp...
Fely are atata dreptate cand spune ca-si doeste o zi in care sa nu faca nimic...eu imi doresc o zi in care sa stiu ca trebuie sa fac un singur lucru nu cand ajung acasa sa nu stiu cum sa ma inpart....
Vidia...o sa vina si zile insorite si frumoase pt.voi,trebuie doar sa crezi in ele si sa-si doresti cu adevarat...Lavinia are dreptate in tot ce spune si nu are rost sa ma repet...problema esti tu...invata sa te iubesti pe tine,respecti sa ai incredere in tine..intr-un cuvant invata sa fii puternica ...stiu ca poti...pe fata ta se vede atata suferinta si ochii iti tradeaza sufletul...un suflet neinteles.... pupici...
Angela, eram o iubitoare de musafiri,imi placea sa am vesnic casa plina, De vreo 2-3 ani(poate de cand cu atacul de panica)nu mai imi plac, decat vizite mai scurte, musafiri in nr. mai redus.Daca imi spunea cineva acum cativa ani ca voi ajunge aici nu credeam.Ma simt obosita, nu maiam rabdare la discutii,mi-e teama ca nu mai pleaca......
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]