View Single Post
  #44339 (permalink)  
Vechi 10 dec 2015, 17:03:04
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul


E vina Costinutei...trebuia sa ii faca o poza cainelui dupa ce a muscat-o...ca sa nu ii uite mutra!
Imi spune medicul.."daca vedeti cainele il recunoasteti?"
....clar ca mutra n-o sa i-o uit.....sau poate trebuia sa il invit la un selfie si sa i-o arat medicului

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul


Medicul la care ai fost......daca asta mai poate repara ceva! Stai linistita,nu ti se va intampla nimic!
Nu apuca sa raspunda ca vin dupa el si il iau cu mine...sper sa nu se intample nimic,sper ....m-am dus la farmacie sa iau antibioticul si sa imi zica farmacist ca a mai avut un pacient caruia i sa refuzat sa i se faca antirabicul..cica s-ar fi dus si cu gura mare si degeaba....sotul cica de ce nu i-am dat ceva....pai cum sa ii dau daca statea jos...ce faceam ma asezam in brate la el sa ii nimeresc buzunarul?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Costinuto...sa iti povestesc ceva....
Fi-miu s-a angajat la amazon,comenzi on-line...e sofer si distribuitor de colete.Zilele trecute,bate la o casa...aia zic ''intra''...si fi-miu intra in curte,unde il chemasera.Cand colo,ditamai dulaul de 80 de kg legat dupa poarta!S-a infipt direct in mana lui fi-miu si l-a capsat ca lumea! Stapanii,in loc sa vina la caine,strigau doar la caine sa se linisteasca.Fi-miu l-a apucat cu mana cealalta de zgarda si se gandea sa ii dea un bocanc in gura. Abia si-a scos mana din gura cainelui! Normal ca fi-miu s-a certat cu aia ca de ce l-au chemat in curte daca stiau ca au caine....dar ei cica fi-miu e primul muscat pana acum!Nu stiau ca musca!Fi-miu putea sa ii reclame...aici se primesc despagubiri grase daca te musca ,cainele cuiva.Dar el nu a facut-o! Fraier! Vad ca pana acum nu are probleme cu mana,sigur cainele e vaccinat,aici fiind legi serioase pt animale!
Daca avea stapan pe cuvant de ma agitam asa....baiatul tau e tare bun....eu ii frecam de ii gasea batzaiala

A sunat-o sotul pe doctora de familie si cica l-a mai linistit...sau asa imi zice mie ca sa ma linistesc eu.....
Mie frica de ce sa zic ca nu....mai ales ca apar tarziu simptomele.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui costina89:
Aness (11 dec 2015), rozica1965 (10 dec 2015)