View Single Post
  #4437 (permalink)  
Vechi 21 sep 2011, 18:46:23
lonely's Avatar
lonely lonely este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Hipocalorica zic eu
Date: 170cm, 96kg
Mesaje: 3.233
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 81 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Nici eu nu mai stiu ce sa gatesc....Lipsa de idei..

hello,hello,lady Ionely!
Ii alerg,ce sa le facAstept acum niste clienti,sa isi onoreze rezervarile.Si poate mai vin si turisti.Maini dimi plec acasa si vin peste 2 zile Se regleaza turele!
Lasa,lasa,ca stiu eu ca tu recuperezi,asa ca nu te vaita
Mi se pare mie sau ti s-a mai imbunatatit starea de spirit?
Iti dai seama???? 2 zile libere, linistita, gatesti, faci sport, ai timp de tine si de iubi...numai bunatati te asteapta
Nu ma vait Nu prea am obiceiul.....cand a venit fratele in tara in aprilie ..... toti au sarit, ca-i grea viata, ca nu se descurca aici, ca nimic nu merge....lucruri reale de fapt. Singura eu nu m-am plans de nimic ) Si am si eu suficiente motive sa ma plang, dar de ce? Ma descarcam eu si il incarcam pe el. Pe criza asta sunt printre putinii care fac "bine" cand ii intrebi ))
lonely, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1397 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 881 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]