Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #448 (permalink)  
Vechi 14 ian 2011, 20:17:01
inadorabila's Avatar
inadorabila inadorabila este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 12 nov 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Date: 155cm, 42kg
Mesaje: 2.105
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de Tinky Vezi mesajul

Multumesc pentru incurajare Ema! Simt si eu ca am luat cea ma buna decizie si chiar sper sa fie o experienta frumoasa pt el acolo in Olanda. La urma urmei nu am de ce sa fiu trista, ma iubeste, il iubesc si ne dorim amandoi un viitor impreuna, iar pentru aceasta mai trebuie facute si niste mici sacrificii nu? Oricum o sa fiu egoista si cand va fi momentul ii voi spune tot despre surpriza, asta ca sa ii aduc aminte cat de norocos este el cu mine Si eu cu el bineinteles
Eu cred ca te subestimezi, poate nu iti dai seama, dar esti mai NEegoista decat ai tu impresia Pupici draga mea
Ba da sunt! FOARTE ... si cu jena recunosc! Nu stiu sa fac sacrificii de dragul altora! Tot ce am facut pana acum am facut pentru mine!
Is curioasa daca eu as fi reactionat la fel, si nu practic, ci doar teoretic, ca practic eu .. i-as fi zis de bilete, i-as fi zis ca ziua lui si i-as fi zis si de ziua noastra.
In curand e ziua prietenului meu, eu o sa fiu in sesiune. Deja i-am impus ca o sa ne vedem doar peste 8 zile, ca pana atunci eu am doua examene. Si el are, dar el n-ar fi zis lucrul asta.
Eu direct : eu miercuri si sambata am examen, ne vedem dupa examenul de sambata! Si e un gest de egoism!
Pentru ca nu m-am gandit nicio clipa ca poate in acest timp ar avea nevoie sa il incurajez live si asa ...
Iar odata zis un lucru, nu dau inapoi! Insa e cel mai bine pentru amandoi sa ne vdm atunci!