View Single Post
  #4488 (permalink)  
Vechi 07 nov 2010, 15:36:32
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
ca-mi faceam griji ca e putin cam dur ...
hai sa-ti zic ce a scris:
"stiam ca ma vei prinde foarte repede, doar ca nu am vrut sa intru in belea chiar in axcel moment. n-am mai mintit de foarte multa vreme, am uita sentimentul acela cand nu stii cum sa reactionezi. ah, da si am uitat si de senzatia neplacuita de dupa ce am mintit. nu stiu ce am avut in cap. stiu ca poate pare putin, dar nici eu nu-mi stiu explica mai bine"
foaia asta o voi pune, datata in cutia cu amintiri
crede ca tu nu te-ai descurca?! multumesc!!! ... ei sunt niste copiii minunati!
bine mi-am amintit de cocoselul jupuit ... si mie mi-e tare dor de fete!
mai Anes, ce matura e pt varsta ei frumoasa ta!!Da imi place f mult cum se vede in tot ce face ea,mana ta, felul tau de a fi..Sa stii ca atunci cand esti mandra de ea esti mandra in subconstient de tine, pt ca puii tai sunt de fapt oglinzile tale!!
Normal ca la studio eu o sa fiu mana lui dreapta, el a zis asa doar ca sa vad cat de mult apreciaza felul tau de a te descurca cu copiii!!Cred ca ar fi loc pt amandoua
Si mie mi-e dor, cu Crista nu stiu ce e, de la botezul copilasului nu a mai intratCaro a mai intrat de vreo 2 ori..
tare am mai ras cu cocosul si cucul lui Caro

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
servus dragelor !
am fost la cumparaturi si ne-am si plimbat vreo 2 ore cu copiii. Am papat si acum vreau sa-l culc pe razvan si sa mai invat si eu. Saptamana asta am 2 lucrari.
Anes, ma bucur ca ai copii care te respecta. Bravo lor!
Fulgulet, in sf , o zi fara stres !
Emy, Dana, Aly, multumesc!
Bie ai venit, scumpo, sa ai mult spor la invatat!!CE ai cumparat bun si frumos
O seara buna!!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]