Subiect: Slabute din Iasi
View Single Post
  #449 (permalink)  
Vechi 04 sep 2011, 20:55:25
t22stefania's Avatar
t22stefania t22stefania este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 ian 2011
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 67.1kg
Mesaje: 56
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Wink Re: slabute din iasi

Citat:
Anterior postat de grasuta83 Vezi mesajul
Buna fetelor sunt fericita ca am descoperit acest site si aceasta comunitate minunata... Am mai vb de mine si cu alte ocazii dar niciodata nu am reusit sa vin cu fapte concrete... Ma dau batuta usor si recunosc ca sunt comoda si doresc ca cineva sa imi faca un regim dieta fara sa stau eu sa ma gandesc ce sa mananc... Ma poate ajuta cineva? Sunt o mamica de 28 de ani cu 68 de kg la 154cm...muuuult!!!!!!!!!!!!!!!Doresc sa slabesc dar nu reusesc deloc. Pana acum 5 ani aveam 40 de kg acum mai am un pic si ajung dubla in greutate ... Ajutati-ma va rog vreau sfaturi ,raspunsuri vreau sa simpt ca fac parte din acesta mare familie. Am adresat mai multe intrebari la diferite categorii dar nu am primit nici un raspuns .V reau sa ma ajutati sa slabesc sa ajung din nou o slabuta. Mentionez ca nu fac abuz de nimic dar stresul si-a spus cuvantul si kg se aduna... Unii slabesc de la stres eu ma ingrasi . Poate veti spune incearca se terelaxezi! Crede-ti ca se poate cu un copil de 2 ani care descopera lumea sau cu criza asta care ne da de furca ? Astept raspuns de la voi! Vreau diete usoare simple nu sofisticate ... asa dupa bugetul unei mame casnice..

Buna , bine ai venit printre noi .

De 10 zile am descoperit Dieta Dukan si sunt extrem de multumita.....pot manca la orice ora si in orice cantitate....mi se potriveste de minune , nu mi-au placut dietele in care trebuia sa numar caloriile sau sa cantaresc mancarea la fiecare masa .

Iti recomand sa te informezi si sa vezi care dieta ti se potriveste .

Succes :*
__________________
Vointa face totul !
Pont : ea chiar munceste daca stii sa colaborezi cu ea ...
t22stefania, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat