Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #451 (permalink)  
Vechi 14 ian 2011, 22:47:39
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Tinky

Si apropo Ema, ca ai spus tu ca nu stii ce ai fi facut in locul meu. El imi spusese ca exista posibilitatea aceasta la vreo 2-3 zile dupa ce am cumparat biletele (ca sa vezi cat de ironica e viata asta uneori )... Si ma gandeam... eee nu se poate, nu nu nu, eee...si daca o sa fie sa fie printre cei alesi, atunci ii spun de bilete si gata, ramane acasa si petrecem impreuna. Dar cand am aflat ieri am ramas foarte confuza si retinuta in a-i spune... mi-am batut capul ore in sir, am vorbit cu mama, i-am cerut si ei un sfat... si mi-am dat seama ca teoreticul e floare la ureche fata de practic. In teorie, aveam sa ii spun de bilete si gata, in practica nu mi-a fost deloc usor sa fac lucrul acesta... partea dificila a fost pana sa iau o decizie, dupa aceea am inceput sa ma acomodez cu decizia luata...asta a fost partea simpla Deci concluzia, niciodata nu stii cum o sa reactionezi la o situatie de cand in momentul in care te intalnesti cu ea... teoria ca teoria, dar practica ne omoara pe toti