View Single Post
  #4521 (permalink)  
Vechi 12 aug 2010, 15:58:26
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!! FULGUTA NOASTRA,SA NE TRAIESTI !!!!!!!
SA RAMAI LA FEL DE BUNA ,FRUMOASA ,SUFLETISTA
TE IUBIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buna iubirea mea !
Multumesc frumos si nu o sa ma schimb ca nu pot ,chiar daca as vrea !

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor ,buna dimineata ,merg sa va fac cafeaua,caci vad ca iara sunt singura pe-aici si voi nu aveti de gand sa va sculati.
Of iubita ai fost singurica azi dimineata ! Uite pupici dulci de la mine si promit ca maine sunt la datorie dimineata !
Citat:
Anterior postat de gavris camy Vezi mesajul
BUNA DIMINEATA fetelor.Cum sinteti?Vine un val de canicula cum rezistati?ma uit la stiri si vad citi parinti inconstieti sint,se umplu spitalele de copii care fac insolatie..
Buna Camy ,eu nu prea rezist ! Cald rau si am inteles ca o sa mai fie inca doua zile asa !Am vazut si eu dimineata la stiri ce lume nebuna ! Eu anul asta nu am ajuns deloc la soare ! Dar nici nu cred ca ajung ,poate prin septembrie ! Pup dulce si pe tine !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor ,analiza mea e buna ,am fost diagnosticata cu cervicita cronica,probabil de-aceea analiza mea (testul papa ) nu iesea bun.In rest la biopsie scrie ca nu sunt semne de displazie cervicala-care e o faza precanceroasa. Cateodata ma gandesc ca m-am operat degeaba,daca pe col aveam vreo leziune imi facea biopsie si vedea ca nu e nevoie de operatie ,asa avand colul curat ,a trebuit. sa ma opereze sa trimita la biopsie. Bine ca e bun rezultatul.
Sper sa nu fie in alta parte problema,merg la control dupa o luna ,iar dupa 4 luni un nou test papa.
Ma bucur din tot sufletul Aly pentru tine,vezi cand eu zic ca o sa fie binetu nu ma crezi ! Te imbratisez cu drag ,nu e in nici o alta parte nici o problema ! Nu mai gandii asa ca iti iei bataie !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]