Subiect: Jurnal Tinky
View Single Post
  #454 (permalink)  
Vechi 14 ian 2011, 22:54:52
inadorabila's Avatar
inadorabila inadorabila este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 12 nov 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Date: 155cm, 42kg
Mesaje: 2.105
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Tinky

Citat:
Anterior postat de Tinky Vezi mesajul
Si apropo Ema, ca ai spus tu ca nu stii ce ai fi facut in locul meu. El imi spusese ca exista posibilitatea aceasta la vreo 2-3 zile dupa ce am cumparat biletele (ca sa vezi cat de ironica e viata asta uneori )... Si ma gandeam... eee nu se poate, nu nu nu, eee...si daca o sa fie sa fie printre cei alesi, atunci ii spun de bilete si gata, ramane acasa si petrecem impreuna. Dar cand am aflat ieri am ramas foarte confuza si retinuta in a-i spune... mi-am batut capul ore in sir, am vorbit cu mama, i-am cerut si ei un sfat... si mi-am dat seama ca teoreticul e floare la ureche fata de practic. In teorie, aveam sa ii spun de bilete si gata, in practica nu mi-a fost deloc usor sa fac lucrul acesta... partea dificila a fost pana sa iau o decizie, dupa aceea am inceput sa ma acomodez cu decizia luata...asta a fost partea simpla Deci concluzia, niciodata nu stii cum o sa reactionezi la o situatie de cand in momentul in care te intalnesti cu ea... teoria ca teoria, dar practica ne omoara pe toti
Probabil ai dreptate.
Insa mie tare imi place decizia ta! Asa frumos a sunat cand ai scris-o acolo prima data, m-a fascinat. Poate pentru ca credeam ca eu n-as fi facut asta, dar cum ai zis tu, parctica ne omoara pe toti!