View Single Post
  #4565 (permalink)  
Vechi 16 mar 2011, 23:12:07
steffany's Avatar
steffany steffany este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: cluj-napoca / jaca, Spania
Vârsta: 39
Date: 164cm, 59.9kg
Mesaje: 1.443
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)

Citat:
Anterior postat de Amadeea Vezi mesajul
nu vreau sa.ti dau sfaturi de genul asta,nu sunt in masura...dar de asa "cunostinte" ne putem lipsi,nu ?
eu stiu ca ne putem lipsi dar din educatia pe care o am din moment ce ii vad pe strada ma opresc sa salut si nu tot timpul imi arde dar asta e.... o data ce devi adult nu mai poti face si nu mai poti zice chiar ceti taie prin cap(eu cel puntin).in cercul meu nu am primit comentarii urate la adresa mea . daca voi chiar nu aveti nici o cunostinta care sa faca sau a facut in trecut un comentariu la adresa siluetei voastre care sa deranjeze atunci va felicit pt ca lumea asta e plina de oameni rai care se bucura de necazul altora. ideea e sa nu le dai satisfactie si chiar daca te deranjeaza sa nu o areti. si ca sa ma explic clar nici eu nu sunt de acord cu persoanele care in loc sa se vada pe ei cauta defectele vecinului dar din pacate e plina lumea de ei si nu vb numai de kg
__________________

jurnal steffany
dupa ploaie tot timpul iasa soarele
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...fany-8700.html

steffany, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1747 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1230 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]