View Single Post
  #45881 (permalink)  
Vechi 27 dec 2015, 16:37:34
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Multumesc, Rozi, Maria, pentru urare. Stefan este un nume ce mie imi place tare . Si baiatul meu, viitor ginere, imi place tare
Sa dea Dumnezeu ca viitorul tau ginere sa fie exact asa cum crezi tu ca e!
Eu sunt patita... am avut si eu un fost viitor ginere... care s-a dovedit ca nu era nici pe departe asa cum se arata... doi ani de zile s-a straduit sa-si creeze o anumita imagine in fata mea si a sotului meu... si chiar reusise! Noi il iubeam ca pe baiatul nostru! Treaba e ca atunci cand noi nu eram de fata... isi scotea masca... cu fata noastra nu se purta deloc bine! Ce e ingrazitor este ca pe tipa cu care este acum o cunostea dinainte de a desparti de fata noastra, desi el s-a straduit pana in ultimul moment sa ne devina ginere! In fine... povestea e lunga... Ti-am spus-o pe foarte scurt ca sa intelegi de ce ti-am facut urarea de la inceputul mesajului!
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
lidiuta (27 dec 2015), rozica1965 (27 dec 2015)