View Single Post
  #4590 (permalink)  
Vechi 29 nov 2010, 16:30:28
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de roxy04 Vezi mesajul

pai azi am papat de dimineata pe la 6:30 o canita mica de taietei cu lapte (stiu nu este chiar grozav dar am mancat putin )
o portocala si un corn la scoala
acasa cand am venit pe la 3 am mancat vro 3 sarmale cu orezin rest am facut sport la scoala (curgeau apele pe mine) o ora am alergat prin sala,de la masina pana acasa am mai mers 1km si am ajutat si o vecina cu o superrr geantasi in rest apa plata cam atat acum ma gandeam ce sa pap diseara

Mai mamica, ia pune mana si scrie in meniu, ca vag am senzatia ca nu prea e bine. Si ce cauta cornul acolo? Hai vezi ce-ti mai trebuie, te rog, ca dupa aceea o sa te apuce foamea in miez de noapte si nu e bine, da?
sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]