View Single Post
  #4593 (permalink)  
Vechi 06 nov 2011, 10:09:04
claudia22's Avatar
claudia22 claudia22 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: BRAILA/franta, Romania
Vârsta: 41
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 124kg
Mesaje: 1.758
Aprecieri acordate: 5.080
Am fost apreciat(a) de 2.812 ori in 975 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

[QUOTE=danasonrisa;835914]Bravo scumpa mica, multi pupici!
[[QUOTE=myha;835197]...si eu am avut lapte mult, tin minte ca incepusem serviciul, luam si pastile sa-mi inceteze lactatia si tot aveam lapte, o luna de zile m-am chinuit asa!
Am citit ca nu e bine sa iei pastile, provoaca cancer. Si, in plus, nu vreau sa intrerup alaptatul...Multumesc bunului Dumnezeu ca voi gasi intelegere la birou si voi putea veni acasa sa alaptez la pranz!


Sa iti revii repede, draga Ana! Eu fac mai bine, a stat pui cu printesa asta noapte in 2 ture si am dormit si eu 7 ore in total!!! Sunt super fericita, ma simt si eu om

Multa sanatate printese frumoase

Pupici si insanatosire grabnica



Eu sunt absolut fascinata de Franta de cand ma stiu. Am avut norocul sa vad Parisul in vara anului 2008 si mi-a placut tare mult! Era un vis de-al meu si pui mi l-a indeplinit!

Imi pare rau ca nu poti sa stai cu printesa ta, insa trebuie sa constientizezi ca pentru ea muncesti, nu te mai simti vinovata, e un sentiment ucigator. Sa profiti la maxim de lunile ce vor urma!

stai linistita ca nu ma simt deloc vinovata eu am ales sa plec si sa fac asta si pot sa ma opresc cand vreau
claudia22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2606 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2089 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]