View Single Post
  #4594 (permalink)  
Vechi 06 iul 2012, 11:08:40
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
angi , cred ca ai dreptate cu kg dupa 40 ani.Eu am 1.72 inaltime si cand sunt la 72kg sa stii ca arat binisor! Sanatoase sa fim ca restul le rezolvam noi!
Chiar nu stiu de ce am starea asta ca eu deobicei sunt vesela , acum ma simt incruntata, poate ca sunt cam obosita...in ultimul timp am avut multe de facut si am dormit mai putin, dar in weekend plec cu aia mica (ea de vineri, azi) la munte la niste prieteni...poate ma mai odihnesc.Vrem sa mergem si la AquaParc la Brasov.......
Crina sa ai parte de zile frumoase si sa te odihnesti...eu am o febra musculara...azi de dimineata deabea puteam sa pasesc...de dimineata am mancat iaurt (de casa) apoi o ciorbita de loboda cu spanaxc si salata verde(fara paine)...am 2 banane la mine...poate pap carnita de iepuras cand ajung acasa,cu salata de rosii,castraveti,ceapa verde si ardei gras...sau ciorbita de gulii cu dovlecel murat...o sa fac o papara de oua cu slata de mai sus...fac si ciocolata de casa si poate o praji cu zmeura(s-a copt in gradina)....mai am de sadit cate ceva prin gradina (asta pe seara) si sa mai pun niste fasole(sapt.viitoare...)
__________________
Eu vreau,pot si voi reusii...
1 Martie 2013 8.03. 15.03
bust - 99 cm -3 - 1 - 0
talie - 83 cm -3 - 3 -1
colac - 91 cm -1 - 3 - 2
fund - 100 cm -3 - 1 - 1

la jumatatea dietei Bruma(3 sapt.)
95 bust
76 talie
85 colac
95 fund

ultima zi din cele 6 sapt.dieta Bruma
91 bust
71 talie(nu am reusit sa cobor sub 70)
79 colac
91 fund