View Single Post
  #46 (permalink)  
Vechi 19 oct 2010, 18:09:22
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Sunt si babete "slabute" pe aici?

Citat:
Anterior postat de Dana S Vezi mesajul
Buna fetelor!Sper sa ma primiti si pe mine pe forum,desi cred ca unora dintre voi le va parea poate ridicol ca o babeta care a implinit 60 de ani se mai gandeste la dieta...
Hai sa va spun un secret:fac parte din acea categorie de femei care a slabit in decursul vietii cel putin 100 kg.... Stiti voi cum,cand sus,cand jos...yo-yo,adica.
Si vine un timp(la mine a venit),cand genunchii nu te mai sustin,cand spatele te doare,cand ai vrea inca sa arati ca un om dar nu-ti mai vine sa te uiti in oglinda...
La varsta asta nu-ti mai permiti orice dieta,pentru ca deja suferi de anumite afectiuni,dar nici fitnessul nu mai e de nasul tau...ca nu te lasa inima ...Nu,nu inima asta,aia care pulseaza si te tine in viata!
Asa ca am nevoie de ajutor,dar vreau sa ma alatur unei grupe adecvate situatiei mele,ma ajutati?
Va pup,si va doresc succes la toate
Buna seara doamna,
probabil si eu voi zice acelasi lucru peste 15-ani.Ca si d-voastra,asa am facut si eu toata viata si acum sunt in stadiul pe care il vedeti.Dar acum gata.......am pus piciorul in prag ....vorba dinamovistilor"slabuta pana la moarte si dincolo de ea".Eu de acum 2 ani am inceput problemele cu articulatiile picioarelor,cu umerii de 7-8 ani.M-am saturat de fizioterapie.Daca vreti mai vorbim.
Răspuns cu citat