View Single Post
  #463 (permalink)  
Vechi 17 aug 2010, 10:15:45
mysterious girl's Avatar
mysterious girl mysterious girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 17 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 35
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 165cm, 49.6kg
Mesaje: 809
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sanatate inainte de toate - Jurnal mysterious girl

Citat:
Anterior postat de LicuriciColorat Vezi mesajul
hey lume noua
bine ai revenit Rebe iti duceam lipsa pe aici
acum e bine ca ai revenit cu forte proaspete
eu asa si asa,ieri am fost si m'am uitat orientativ prin magazine dupa ceva papucei si rochite dar...nu am gasit cine stie ce....cred ca o sa merg in alt orash sa'mi cumpar sau poate imi dau comanda de una
trebuie incet incet sa imi pregatesc,tra sa finalizez lista cu invitati,sa ma hotarasc cu unele aspecte,sa'mi pregatesc muzica si apoi sa fac ceva cumparaturi si bineinteles hainele
de azi sunt la dieta si eu,ca pana ieri am fost purcica,dar m'am apucat serios de sport
ma bucur ca ai ganduri serioase
da, am revenit ca-mi era dor de voi
ai multa treaba de facut, dar sunt sigura ca te descurci de minune. cand mi-am tinut majoratul ai mei s-au ocupat de toate, in afara de lista cu invitati
probleme cu imbracamintea am avut si eu...si dupa ce mi-am cumparat vreo 2 rochii am purtat pana la urma una pe care o aveam in garderoba de vreun an

o sa ai multi invitati?
mysterious girl, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1716 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1199 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1200 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]