View Single Post
  #471 (permalink)  
Vechi 06 nov 2012, 17:43:10
supermire83's Avatar
supermire83 supermire83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2012
Locaţie: venezia / deva, Italia
Vârsta: 41
Date: 162cm, 82kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 686
Am fost apreciat(a) de 536 ori in 445 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
eu acum sunt la munca ..... am reusit sa ma liberez mai repede de datorie si am zis sa intru sa vedem ce mai combinati .....
azi a fost asa cald aici ..... cand e prea frig cand prea cald .... temperatura normala nu????''
azi dimineata m-am trezit la 5 ---- am facut bici o juma de ora si o ora de zumba, baita si la munca ca am citit in ceva carte ca e mai bine sa faci sport dimineata devreme decat seara ..... in felul acesta organismul arde grasimile si zaharul din organism, in caz contrar poate duce la efectul de balonare .... si am zis sa incerc ..... pot sa zis ca azi m-am simtit energica si pe moment imi chiar prieste ..... sa vedem cum va fii....
tu ce ai facut azi? ce m-ai faci de papatoare ca eu sunt in pana de idei....
te pupicesc
eu m-am trezit pe la 8 jumate , am papapt si apoi am facut sportul, si am mai trebaluit prin casa, iar acum stau pe net il astept pe iubi sa vina de la lucru
am facut o supita de taietei si o salata de boeuf si cam atat pentru azi ....pe vineri vreau sa fac o tacanita de cartofi si salata de ardei copt
pupic
__________________
Jurnal Mirela

Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!