Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4724 (permalink)  
Vechi 12 dec 2012, 20:11:39
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Daa Robertutzul scump, especially for my dear friend

Am ras de-am pocnit cu visul tau Mi te si imaginez su gura murdara de inghe de cioco si cu zambetul larg , satsfacuta )
Hai sa iti dau o reteta de inghetata: zdrobesti un avocado la blender, il amesteci cu cacao, un mic de miere sau stevia (bleah mie nu imi place), un pic de esenta de rom, stafide, sau fara daca nu ai voie, si dai la congelator. Ta-DAAAAAAA! :d si e gata inghetata de cioco

Spor maxim sa ai la Shred!!! Hai ca poooooooooti!!

Sa stii ca am avut spor la munca, am primid laude multe azi de la sefi Whoop whoop!

LA MULTI AAAAANIIII lui mutti! Sanatate, fericire si sa va bucurati de ea cat mai mult!!
te cred... macar in vise sa fiu.

Mersi de reteta, din pacate nu se poate pune in aplicare... pot manca numai 1/3 avocado, adica o gura... si fara miere si stafide. Cred ca mai bine as apela la oua si iaurt... dar lasa... ori is the real thing... ori ii dau pace... imi fac numai pofta... imi voi cumpara ciocolata fara zahar n weekend. Desi bag mana in foc ca asta 85% dark e mult mult mai sanatoasa, desi are ceva zahar... dar asta e... daca zice fara zahar...

Clar ca pot...

O ce bine, ma bucur.

Vai multumesc!!!!!!!!!!!!!!!!! Zo ca ii zic de fiecare mesaj aniversar... ce o sa se mai bucure...

Pupici scumpa mea... prietena mea draga

2 caprite, cum ai zis la tine, da
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]