View Single Post
  #473 (permalink)  
Vechi 22 apr 2010, 16:48:53
ras_cristalin's Avatar
ras_cristalin ras_cristalin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Fetelor merg sa imi fac ceva fasole cu pui. Nu stiu ce o iesi, dar ca de obicei... trantesc in tigaie ingredientele si ma mir de ce bune sunt. Si apoi invat, IAR. Cred ca sunt tocilara forumului. Bine, eu si ras_cristalin.

Di, draga... speak for yourself. Glumesc, nu esti tocilara, fata. Esti desteapta si le dai clasa la toate yuppie-le din facultate. M-am vorbit cu domnu Baciu si stiu
Pai ma miram de ce ma satur eu de mancarea SB daca eu mananc totul crud si tu mananci asa bunatati zilnic... de ce oare mi-e mai greu mie?
Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Vai Vento, sper. Nu ma mai las de dracia asta de dieta nici moarta, din morti ma scol sa fac sport si sa mananc sanatos. Proasta am fost in trecut, imi pare tare rau pentru timpul irosit cu mancat aiurea. Dar asta e, din greseli invatam. 69, here I come! Kilograme, sper ca nu s-a gandit nimeni la nimic. Pentru ca eu m-am gandit.
Draga... asa am eu impresia ca ajungi la 69 inainte sa ajung eu la 58 nu stiu de ce
69 doamne ce minte perversa ai, ma duc sa te scot din lista de prieteni, am impresia ca esti pe cai gresite.
__________________