View Single Post
  #4735 (permalink)  
Vechi 30 nov 2010, 15:42:37
Ana92's Avatar
Ana92 Ana92 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 27 iul 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Sunt satula de diete...mananc sanatos
Date: 172cm, 99kg
Mesaje: 1.941
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
Buna Anutza drutza.Noi facem bine..pitik doarme si eu am papat..stateam sa-mi tihneasca putin si sa ma apuc de sport,ca treaba e gata.Doar k mai am de scris ptr avocata din Romania,am scris vre-o 19 pagini dar am ajuns ca timp in februarie 2009,asa k mai am destul.Sper k in noaptea asta sa termin k sa i le pot trimite.Vrea sa incerce sa mute data procesului.Prima infatisare e in februarie dar noi am vrea mai devreme.Sper k voi sunteti bine,ma mir cum vb e atatea bunatati si nu ai pofte...eu eram super super pofticioasa..si dak nu eram,mi le inventam eu..de-asta am juns sa
Alinush..atunci iubita..fa varza.Dak vrei poti sa cauti in perioada aia reteta cu sarmalute lenese a slabutei,am facut si e super bun,chiar zici k mananci sarmale
nu am nici o pofta iubita mea!
acum pap mandarine si va citesc!!!!ma bucur ca inaintezi cu actele si doamne ajuta sa fie gata cat mai repede!!!!
Ana92, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2899 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2382 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]