View Single Post
  #4788 (permalink)  
Vechi 25 sep 2013, 10:24:49
Antonis's Avatar
Antonis Antonis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2010
Locaţie: Atena-Bucuresti, Grecia
Vârsta: 42
Dieta: Dieta Personalizata
Date: 162cm, 72kg
Mesaje: 2.151
Aprecieri acordate: 1.387
Am fost apreciat(a) de 801 ori in 544 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XVI)

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul


Doamne Ana..dar tu la sapt astea de sarcina mai faci chestiille astea?ridici?te cocoti?cari sacosi? ma rog,sunt unele mamici care muncesc pana aproape de nastere...
eu una m-am ferit de chestiile astea,de fapt,m-a ferit al meu sot..si mama si sor-mea.Nu ma lasau sa car nimic greu,sa ma cocot,faceam mancare(de fapt dulciuri,ca astea imi place sa le gatesc ).
Ai grija de tine,pt ca daca ai grija de tine,ai si de bebe.
apropo,v-ati gandit la nume?nu stiu daca ai scris despre asta aici,sau la mamici


neata fetele!!!
Dia,si mie imi era dor de tine
iubita acum sa nu te gandesti ca, caram sacose incredibil de grele...dar cand ma duceam la market le caram de la masina sus in casa...sau daca aveam nevoie de o bluza de sus din dulap puneam scaunul si ma suiam..sau ligheanul cu rufe cand spalam il ridicam...dadeam cu mopul cu matura...
acum nu mai fac nimic...face al meu sot!
Numele l-am ales grecesc..este numele bunicului sotului..Γιαννης adica Iannis...daca era fetita punem nume romanesc- Ecaterina
Antonis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2115 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1598 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Antonis:
rainbow (25 sep 2013)