View Single Post
  #4796 (permalink)  
Vechi 09 iul 2013, 15:31:06
mutulica's Avatar
mutulica mutulica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Buna drag jurnal, azi am cam lipsit de aici, nu ca am fost foarte ocupata, mai mult am dormit.
M-am trezit dimineata, ca ma rog aveam treaba si le-am facut pe toate. La banca am fost, farmacie, mi-am cumparat niste carti, si produse pentru gospodarie. Principalul mi-am luat niste produse pentru baie da acuma nu folosesc nimic...ei lasa ca trece si alergia si revin la normal.
Apoi am fost la spital, m-a vazut medicul, sint bine...trece alergia mea...da am o coarja pe fata..brrr..si parca ma jupoi toata. Mi-a pus si injectia si a zis sa vin acasa sa stau in pat ca provoaca somnolenta. Asa si am facut, am venit acasa, am mincat ca eram rupta de foame si am strins prin casa si fuguta in pat. Am dormit mai mult de 3 ore.
Ma duc la plimbare, ajunge atita somn, ies in parc cu niste prietene..lea lea lea..
Ne auzim mai tirziu.
Va pup fetele mele dragi!!!
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui mutulica:
CCristina D (09 iul 2013), LOREDANA99 (09 iul 2013), rommyna (09 iul 2013)