Subiect: Jurnal mada
View Single Post
  #48 (permalink)  
Vechi 15 iul 2009, 19:44:58
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal mada

Citat:
Anterior postat de slabuta Vezi mesajul
Salutare Mady Ce mai face sportiva noastra? Ai mai fost sa sari cu parasuta? Poate vin si eu odata, asta cand mai prind la curaj


BUn, daca ai intrebari cu scarsdale sunt prin zona. Cred ca ti-am spus ca am slabit cu ea toate kg mele
Bafta si sa fii cea mai frumoasa de pe plaja




Mady, gaseste un loc drept, fara denivelari, testeaza-l prin colturi, ridica un pic colturile cu ambele maini si daca vezi ca umba in drepta si stanga e clar ca nu e bun locul, daca sta teapan si nu se misca ala ti-e locul de cantarit

Ei, vezi deci daca si cantarul de la sala ti-a confirmat treaba cu kg atunci atatea ai

Ma bucur ca ai decis sa mergi la sala S ane spui ce faci pe acolo, cum te simti? mie imi placea tare mult stepper-ul


Pupicei si iti tin pumnii sa mai slabesti pana pleci la mare
binisor, binisor, multumesc de intrebare
n am mai sarit, am doar 4 salturi ca s a stricat avionul si apoi a trebuit sa plece la alt aeroclub. sper ca se mai intoarce vara asta si mai simtim niste senzatii tari

intrebari, nu prea.. ba ar fi ceva: azi in loc de salata de ton(care nu prea place la mine), am facut o salata din rosii, castraveti, piept de pui si niste sunca de praga(ce am gasit prin frigider). crezi ca e ok? oare influenteaza dieta prea tare?

mersi de urare! cam greu, dar muncim, muncim

imi place mult la sala, dar acum ma stanjeneste un picut abdomenul, care nu prea mai era obisnuit cu miscarica mai multa, in rest e bine. maine ma duc iar
preferata mea e, fara nicio ezitare, banda. love it