Subiect: Jurnal Rallara
View Single Post
  #4806 (permalink)  
Vechi 14 dec 2012, 16:01:53
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rallara

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Stiu tu ca-s buneeee, adica imi imaginez.. Stiu cand vine matusa-mea de la Turda cu haiose si alte prajituri, nu mai stiu cum le zice ca imi ploua in gura deja... Wai de mine deci is criminaleeeeee!!!!!!

Da si eu fac o praji mai putin caloricoasa, de Revelion, ceva la 220 de calorii aproape, la 100 de g, cu vanilie si nfructe de padure, plus bomboane cu fructe uscate si fulgi de cocos..

Tu ce praji iti faci? cheesecake?
Ce bine suna praji-ul.
Ti-as cere reteta dar nu o pot face si asa din cate imi dau seama.
Eu ma tot duc sa-mi fac meniul de sarbatori, nu vezi? De dimineata tot il compun... Am zis ca nu mai stau aici decat daca arde ceva, dar uite.
Asa ca nu stiu inca ce praji fac... sau tort mai bine zis... ca acolo-i baiul In ce suflu eu? Cred ca in iaurt.
Pfff... si mai am deja numai o ora pana la sport... cand mai mi-l fac, deseara cand o sa am pofta de ceva dulce?! Great.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]