View Single Post
  #4813 (permalink)  
Vechi 07 ian 2015, 14:04:36
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Azi noapte am avut destul timp sa ma gandesc la ce a spus Michelina. Va spusesem ca am incercat si eu sa tin copilul ocupat si n a mers. Ce i drept n am incercat cateva zile, ci una. Mi ar trebui ceva energie sa fac asta cateva zile la rand. Ieri a dormit mult, pana seara...iar dupa 22 foiala. Nu stiu daca a dormit 3-4 ore toata noaptea. Nu mai era plans de durere sau de colici, am invatat sa deosebesc...plangea ca nu i se acorda atentie.Daca ieri am fost furnicuta, astazi sunt varza.
Al meu a stat treaz ieri vreo 3 ore aproape...de la 16 pana pe la 19, iar pe la 20 i-am facut baie si somn.
Si la el vad ca nu mai sunt asa dureri de burtica...e mai linistit, dar cum zici si tu...simt nevoia de afectiune si sunt maraiti, daca il iau langa mine in pat se linisteste imediat, dar nici el nu adoarme intotdeauna

Astazi pune-te si dormi impreuna cu el. Asta cred ca fac si eu dupamiaza daca nu se anunta musafiri

Fetelor voi calcati hainutele lor dupa fiecare spalare?
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de CCristina D; 07 ian 2015 at 14:06:42.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CCristina D:
corinnef (07 ian 2015), LOREDANA99 (07 ian 2015)