Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #4829 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 10:00:05
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Slabuta"

Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul


Neata draga Diana,

Da, avem peste 1500 semnaturi, dar mai trebuie.
Trebuie sa ajungem la 100.000.

Felicitari! Sa ai mult succes in ceea ce ti-ai propus sa realizezi in domeniul carierei.

Multumesc de intrebare. Eu sunt din in ce mai multumita de noul meu program. Astept cu nerabdare vara, anul acesta trebuie sa merg la mare. Si bineinteles, imi doresc foarte mult sa reusim impreuna sa strangem numarul necesar de semnaturi.
Stiu, stiu ca mai trebuie destule, dar nu avem cum sa nu le strangem.Sunt convinsa ca mai sunt oameni ca noi, care vor sa isi schimbe viata.Si in plus, daca promovam cat mai bine aceasta petitie, sunt sigura ca vom "racola"cati mai multi in gasca noastra

Da...sper sa reusesc intr-o buna zi sa lucrez chiar in domeniul studiat de mine....Dumnezeu stie ce mi-a rezervat...

Ce frumos..la mare.Eu, din pacate, nu am ajuns niciodata la mare, aici la noi.Am fost o data, din greseala, daca pot spune asa, cand am fost la parinti, in SpaniaDar atat.
Si eu incerc sa imi pun cat mai bine la punct programul, am cam luat-o intr-o directie gresita cu somnul....
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat