Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #4850 (permalink)  
Vechi 18 dec 2010, 21:57:55
frumoasa's Avatar
frumoasa frumoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2009
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 47
Date: 161cm, 53.7kg
Mesaje: 5.033
Aprecieri acordate: 2.875
Am fost apreciat(a) de 4.761 ori in 2.802 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s

Citat:
Anterior postat de vadina Vezi mesajul
Normal ca te primim!
Pup fetele : frumoasa, cricos, Orhidee, mary, Ana, Geo, Miha
Am fost la doctor de doua zile, dar nu a putut sa-mi faca nimic din cauza puroiului, mi-a prescris ieri antibiotice si azi parca e mai bine. Am mancat de dimi o banana pisata (mi-a pregatit sotulica acest mic-dejun minunat ) la pranz cereale Fit..ss cu act..ia, si acum seara 3 cremvursti fierti cu mustar si branzica (aici am combinat un pic proteinele, dar ma bucur sa aflu ca nu sunt singura care iubeste branza de toate felurile la nebunie).
Orhidee, imi place bancul
frumoasa, multumesc ca ai intrebat de mine
Fetelor, daca ati stii ce bine ma simt ca nu sunt singura oita neagra din gasca slabutelor care se abate de la dieta in perioada asta Propun ziua de 3 ianuarie ziua 1 din Rina, ce ziceti? Asa vm putea impartasi ce mancam in fiecare zi
Azi lipsesc, dar motivat : merg la un curs pentru broker asigurari, de la 11 pana la ora 23 seara, este si un fel de receptie. Duminica plecam la socrii la sat, vin si ai mei cu noi, dar seara tot mai dau eu o fuga pe la voi
Orhidee, luni ma voi gandi la tine se vor taia porcii, asa ca soricii sunt pastrati deja pentru mine

Va pup fetele si weekend placut sa aveti!!!!!!
Ma bucur ca te simti mai bine, foarte bine ca ai fost la doctor! ai grija de tine