View Single Post
  #4868 (permalink)  
Vechi 16 nov 2011, 11:32:17
myha's Avatar
myha myha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 nov 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 48
Dieta: alimentatie sanatoasa si sport
Date: 170cm, 66.8kg
Mesaje: 2.605
Aprecieri acordate: 5.736
Am fost apreciat(a) de 4.067 ori in 1.239 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 09

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Vidia te-ai tinut de sotii dis de dimineata!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUNA,IUBITELE,NU AM APUCAT SA INTRU IERI SA VA CINSTESC DE ZIUA MEA
Asa ca va pup si va multumesc de urari,cu putina intarziereSPer ca acceptati o sticla de sampanie de la mine
Multumim, a fost foarte buna!
Eu sunt in ultimele pregatiri/incarcari de masina,lasat curat aici unde am stat,joi dimi daca e vreme frumoasa plecam..daca nu,vineriPoate mai intru si maine sa va pupicesc,ca pe urma nu stiu cand dau de net
AM citit din urma,bravo pt rezultate,fetelor!!Si,Miha nu te mai plange ca sunt si eu aci,asteaPTA-MA sa incepem impreuna ..din nou
Te astept iubita, abia astept sa revii printre noi,poate pana atunci ma inzdravenesc si eu si pot tine dieta.
Ca si eu is codasa rau cu kilele,nici nu mai ma cantaresc..vad la blugi ca am ajuns iar la marimea 48
Clau,m-ai intrebat unde e casa mea,la capatul Vidinului,pe langa depou..era camp pana anu trecut..adica si acu e,ca sunt doar 2 case pe "strada mea"
Aveti grija de voi,va iubesc mult de tot!
Si noi te iubim si sa ajungi cu bine acasa!

myha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]