Subiect: Jurnal Zoe
View Single Post
  #4869 (permalink)  
Vechi 09 aug 2019, 14:15:22
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.742
Aprecieri acordate: 11.153
Am fost apreciat(a) de 10.566 ori in 5.268 mesaje
Implicit Re: Jurnal Zoe

Citat:
Anterior postat de deadcountess Vezi mesajul
M-am lasat de doi ani si ceva, chestia e ca eu speram sa simt vreo diferenta, eu stiu, mai multa energie, mai mult chef de viata dar nimic-nimic.

Cu tranzitul stau bine, beau 2 litri de apa si ajuta si taratza obligatorie.

Da, bun citatul serii, subscriu Nu ai deloc concediu total? (Adica liber de la ambele joburi).
nici mirosul nu ți-a revenit? sportul nu-l faci mai ușor? zic și eu... (eu am fumat așa puțin și rar la viața mea, că nu se numără. din toamnă m-am plictisit să mai car și țigările după mine în geantă și m-am lăsat de tot )

n-am reușit. aș fi vrut măcar 2 săptămâni, dar așa m-am lălăit cu tradusul că sunt tot cu el pe cap. am obosit și nu mai am chef să trag de mine.
daaaar... azi m-am sumețit de cu dimineață, am făcut niște comisioane prin tot orașul, la 2 m-am aruncat în piscină și acum stau cu cafeaua, apa și laptopul la terasa clubului. și, în loc să traduc, am ieșit pe forum nu de alta, dar mai am nevoie de un citat inspirațional
revin cu el.
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Zoe:
deadcountess (09 aug 2019), lidiuta (09 aug 2019)