View Single Post
  #4880 (permalink)  
Vechi 09 nov 2010, 20:16:00
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Hai ca poti, suntem langa tine!
Stiu ca sunteti langa mine ! De aceea va iubesc eu mult !
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Vidia draga, azi m-am trezit la 8 si am mers in oras sa rezolv cu un dosar. Apoi puiul meu mic m-a invitat la o plimbare (prin oras, rezolvand si niste treburi) si asa s-a facut ora 13. Am luat gustarea, apoi pranzul la 14. Mersesem si cu pui la tuns si trebuia sa se spele pe cap. Eu facusem dus aseara, dar m-a invitat sa facem o baie impreuna. Bineinteles ca am acceptat si am terminat la ora 16,30! De acum asteptam gustarea nr. 2, cina... Eu vorbesc cu voi, apoi cedez locul puiului meu mic si ma apuc de studiu
Ce tare ai fost ,Vidia isi facea griji pentru tine si tu erai cu puiul tau ,ati mai facut si baie impreuna ! Pupici dulci de la noi pentru puiul tau ca are grija de tine !
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Sa le transmiti sanatate si multi pupici din partea noastra!!!
Cand o sa mai vorbesc cu ea ,cu siguranta o sa-i transmit ! Dana daca nu stiai fata de care vorbesc este cea mai buna prietena a mea si locuieste in Germania si la ea stau cand merg sa fac injectia in coloana,pana anul trecut stateam la fratimiu ca si el a locuit acolo multi ani ,dar nu mai vrea sa plece !
Vrea si el la fel ca mine sa stea cat mai mult cu mamii meu .
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Sa o pupi pe mamica ta maine din partea mea!
Deja imi pregatesc pupicii !
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Asa sa il usuci si in continuare, bravo! Daca ai scapat de stres si ai inceput sa papi mai bine nu o sa iti mai cada asa tare! Si mie mi-a fost dor de tine!
Sa stii ca la asta ma gandeam si eu ,o sa continui cu lotiuni de par,fiole....si poate daca sunt linistita nu mai imi cade !
Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Si eu voua! Acum caut sa vad daca e vreun film bun
Sper ca ai gasit ceva frumos ,am vazut ca ai si studiat .
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]