View Single Post
  #489 (permalink)  
Vechi 13 nov 2010, 11:33:11
Scorpia's Avatar
Scorpia Scorpia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 43
Dieta: Rina 90
Date: 165cm, 75kg
Mesaje: 203
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna fete dragi si scumpe ! Va doresc weekend placut ! Anes acum sa iti spun de ce nu am intrat mai devreme ,azi dimi ne-am culcat la 5 si pe la 8 al meu s-a dus la toaleta si ce credeti i s-a pus pata ca intre ghiuveta si perete unde este putin silicon se inegrise un pic si dupa ce termina treaba incepe sa de-a jos siliconul.....si tot nu mai venea in pat cand dupa 15 minute ma striga vino ca nu mai pot sa tin ghiuveta si curge apa ca nu am oprit-o ,fug intr-un suflet la baie ,adormita cum eram ,cad in fund ca era multa apa pe jos si acolo am ramas cu ghiuveta in mana ! Si uite asa de 2 ore si ceva stam in baie sa le punem la loc ,binenteles ca nu le-am pus nici acum,el a plecat sa cumpere alt furtun si alt silicon ca ala nu mai era bun.Asta a fost dimineta mea ,am dormit decat 3 ore am niste ochii in cap cat cepele in schimb sunt cu castronul de cereale in brate si de nervi rontai la ele ! Il astept sa vina !
Ai inceput bine dimineata!!!
Daca eram in locul tau il lasam sa stranga singur apa. Ca doar lui i s-a pus pata sa faca pe breazul!