View Single Post
  #49 (permalink)  
Vechi 21 apr 2010, 12:48:34
fiica lunii's Avatar
fiica lunii fiica lunii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 apr 2010
Locaţie: Bacau, Romania
Dieta: South Beach
Date: 171cm, 73.3kg
Mesaje: 79
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Colanti de slabit Lytess

Mi-am cumparat si eu colanti (negri, trei sferturi) Lytess de la Centrofarm, cam cu un an in urma. Dar nu cred ca i-am purtat de doua sau trei ori pentru ca:
1. se trag foarte greu pe corp (si in jos, dar mai ales in sus) si cum in alea 8 ore am nevoie la wc .... m-am ofticat asa tare pe ei cand eram la toaleta incat imi venea sa iau foarfeca sa ii tai ... dar nu puteam iesi cu ei in vine din wc, mai ales ca eram la servici oricum m-au trecut toate sudorile pana i-am dat jos si pana i-am imbracat la loc
2. fiind pana sub sani, ei strang suncile de pe coaste, dar acolo unde se termina colantii, deodata se revarsa suncile rotunde in afara lor si iti dau un asperct foarte urat

Oricum stau mai frumos in dulap... dar ceea ce am citit aici ma face sa vreau sa incerc iar sa ii port, dar cand ma gandesc la zecile de minute petrecute in toaleta din cauza lor.....
fiica lunii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1780 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1263 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1006 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat