View Single Post
  #4913 (permalink)  
Vechi 01 dec 2010, 15:11:17
BooBoolina's Avatar
BooBoolina BooBoolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 aug 2010
Locaţie: Satu Mare, Romania
Vârsta: 38
Date: 164cm, 63.6kg
Mesaje: 1.650
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 132 ori in 71 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)

Citat:
Anterior postat de cristinaAle Vezi mesajul
El face bine..dar am aflat ceva care m-a lasat masca si nici de cum nu il (mai) pot vedea ca pe un partener.Aseara am iesit la un suculet rapid si mi-a aratat 3 mesaje de la fosta iubita.De cand l-am refuzat eu acum 3 ani jumte si pana acum a stat cu o fata pe care a parasit-o in ziua in care s-a intalnit cu mine acum 2 luni,cu speranta k vom fi impreuna.Nu i-a dat nici o explicatie si va dati dati seama cum e saraca fata.Asaaa..si aseara imi arata mesajele,in care ea ii cere o explicatie zicand k macar atat merita si chestii de-astea.Si ce-mi spune el?Sun-o tu si spunei sa ma lase in pac,k esti iubita mea si multe altele.La care i-am spus k nu-mi vine sa cred k e el cel care a facut asa ceva,k eu nu sun pe nimeni,ca este deja marisor ptr a-si rezolva problemele si in fine,morala pe care trebuia sa i-o tin.Asa este o persoana buna?Pot eu risca sa-mi faca acelasi lucru???No way....i-am zis clar k noi vom iesi de cate ori vrea si de cate ori eu pot..dar sa-si ia gandul de la altceva mai serios,ptr k asa ceva nu se face si in nici un caz nu-mi voi cladi eu fericirea pe nefericirea altei persoane.Plus k asta mi-a facut si mie sotul meu,stiu cat trebuie sa sufere respectiva fata?Voturi pro si contra lui Luis???
AHNah ce sa spun..urat din parte lui..chiar foarte urat!
dar pe de alta parte...asta nu inseamna neaparat ca nu mai poti sa ii oferi o sansa..dar nah tu stiieu sunt mica nu stiu multe (referitor la chestii amoroase zic)